הלבנת שיניים במרפאה תוך שעה

אחת הבקשות הראשונות של כל מטופל היא האם ניתן ל"הלבין" את השיניים ולקבל מראה אסתטי יותר מבלי לבצע כתרים או ציפויי חרסינה על השיניים? התשובה היא כן במידה ומדובר בשיניים טבעיות שלמות.

איך השיטה עובדת?

הטכנולוגיה החדשנית לא פותחה אך ורק כדי לתת למטופלים תוצאות אפקטיביות ובטוחות, אלא גם כדי לאפשר טיפול נעים וקצר יחסית לשיטות הלבנת שיניים אחרות. התהליך מצריך הכנה מוקדמת של השיניים- ניקוי רגיל.

בשלב הראשון מבוצעת אפליקציה של ג'ל ייחודי הנמרח בזהירות על שיני המטופל תוך בידוד החניכיים. המרכיב העיקרי בג'ל הינו הידרוג'ן פרוקסיד, המשמש להלבנת שיניים למעלה מ-100 שנה

בשלב השני מופעלת מנורה מיוחדת באורך גל מסויים ולמשך 15 דקות בפיקוח הרופא המטפל. בזמן זה יכול המטופל לצפות בטלוויזיה, לשמוע מוזיקה ואפילו לנמנם.על התהליך הזה יש לחזור פעמיים נוספות לקבלת תוצאות מושלמות.

מה הם היתרונות של שיטת ההלבנה המרפאה תוך שעה בהשוואה לשיטות הלבנת שיניים אחרות?

חסכון בזמן, השגת תוצאה מיידית והפחתה ברגישות השיניים והחניכיים הקיימת בשיטות אחרות.

מרבית המטופלים אינם חשים בכאבים או ברגישויות כלשהן אחרי ההלבנה. חלק קטן מהמטופלים עשויים לחוש כאב עמום ושולי לאחר הטיפול. במקרה של רגישות, רצוי להימנע משתיית משקאות חמים או קרים ב 24 שעות שלאחר הטיפול. משכך כאבים סטנדרטי יפתור את הבעיה במהירות.

כמה זמן ההלבנה מחזיקה מעמד?

התוצאות לטווח ארוך תלויות בראש וראשונה בהרגלי החיים של המטופל. עישון, שתייה מרובה של קפה, תה ומשקאות קלים כהים עשויים לגרום להצהבה חוזרת של השיניים. יש לעיתים לבצע "חיזוק" של ההלבנה על ידי שימוש בסדים המוכנים על ידי הרופא וניתנים למטופל לשימוש בבית על ידי אפליקצית ג'ל לתוכם ושימוש בהם למספר ימים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​